1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Trendy ślubne 2022
Trendy ślubne 2022

Trendy ślubne 2022

Planujesz wesele w roku 2022 i ciekawi Cię jakie trendy ślubne będą królować w nadchodzącym sezonie? Wiele przyszłych Par Młodych zastanawia się, co będzie na topie w obecnym sezonie, poszukując inspiracji do wyboru sukni ślubnej i garnituru, a także dodatków czy dekoracji sali. Trendy ślubne na rok 2022 z pewnością będzie cechować minimalizm oraz postawa wskazująca na bliskość natury, a więc naturalność. Wspomniane motywy będą chętnie wykorzystywane nie tylko przy wyborze strojów, ale również miejsca przyjęcia weselnego czy dekoracji i akcesoriów weselnych. Motyw przewodni wesel 2022 to przede wszystkim śluby i przyjęcia weselne organizowane w stylistyce minimalistycznej, jak również w duchu nowoczesności i elegancji, bez zbędnego przepychu. 


Atrakcje weselne, których nie może zabraknąć!

Na weselach organizowanych w roku 2022 nie może zabraknąć efektownych atrakcji weselnych dla zaproszonych gości — szczególnie dużą popularnością będą cieszyć się drink-bary, foto budki z przebraniami, jak równie zabawy, podczas których wykorzystywane są różne gadżety. Coraz większą popularnością cieszą się również wesela urządzane w stylu "silent disco", które są świetną zabawą, ponieważ każdy tańczy do swojej ulubionej muzyki, a osoby starsze czy dzieci mogą chwilę odpocząć od głośnej muzyki. W nadchodzącym sezonie bardzo popularna będzie personalizacja nie tylko sali weselnej, ale ogólnie motywu przewodniego wesela. Coraz chętniej przyjęcia weselne organizowane są z wykorzystaniem motywu ze świata bajek i filmów — takie możliwości personalizacji wesela są wręcz niczym nieograniczone.Jak udekorować salę weselną?

Jednym z głównych trendów ślubnych 2022 jest minimalizm — nie tylko dotyczy on wyglądu Pary Młodej, ale również wykończenia zaproszeń, stylizacji oraz dekoracji sali weselnej. Organizując wesele w 2022 roku, warto postawić na stonowaną kolorystykę, proste, a zarazem eleganckie dekoracje bez zbędnych ozdobników, ponieważ w takiej aranżacji "mniej znaczy więcej". Para Młoda coraz więcej uwagi zwraca na udekorowanie salin weselnej, która powinna komponować się ze stylem glamour, boho lub tradycyjnym. Siedlisko Janczar ma do zaoferowania przyszłym Parom Młodym aż dwie sale: Chatę weselną oraz Karczmę, w których można zorganizować huczne, lub nieco bardziej kameralne przyjęcie weselne dla zaproszonych gości. Klimatyczny wystrój sali połączony z profesjonalną obsługą, urokliwą okolicą "Małych Bieszczad" oraz smakowitym menu sprawi, że Państwo Młodzi zapamiętają ten wyjątkowy dzień na lata. Przestronne wnętrza oferowanych sal weselnych przyciągają uwagę przepięknym wystrojem łączącym dekor naturalnego i ciepłego drewna z efektownymi przeszkleniami, które umożliwią stworzenie niepowtarzalnego klimatu w stylu rustykalnym.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar