Strona główna > Blog >

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?

Weekend to czas kiedy można choć na chwilę odetchnąć i odpocząć od codziennego pędu i obowiązków. Kiedy pogoda sprzyja warto wykorzystać ten czas spędzając go na świeżym powietrzu. Nie łatwo znaleźć jednak miejsce, które oferowało by wspaniały wypoczynek dla dorosłych, ale także sporo atrakcji dla dzieci. Okazuje się jednak, że nie trzeba szukać daleko. Niezwykle urokliwe i malownicze miejsce znajduje się na Podkarpaciu, w bliskiej odległości od Rzeszowa- Stolicy Podkarpacia. Mowa o Siedlisku Janczar rekreacyjno- wypoczynkowym ośrodku położonym w Pstrągowej na terenie Pogórza Strzyżowskiego. Warto wspomnieć, że miejsce to jest w pobliżu Strzyżowsko -Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, co stwarza idealne wręcz warunki do odpoczynku i relaksu na łonie natury. Jakie atrakcje zapewnia Siedlisko Janczar w ramach rodzinnych weekendów?

Pobyt weekendowy z rodziną w Siedlisku Janczar

Atrakcyjna lokalizacja i piękne krajobrazy to tylko podstawa do spędzenia udanego weekendu w rodzinnym gronie. Siedlisko Janczar doskonale wykorzystuje atuty niepowtarzalnego klimatu, nieskażonej przyrody i wszechobecnej natury jaka tu ma miejsce, dając szerokie możliwości zarówno aktywnego, jak i biernego spędzania czasu. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowuje pakiet pobytowy, który obejmuje całodzienne wyżywienie, 2 noclegi w komfortowych, klimatycznie urządzonych pokojach z klimatyzacją, łazienką i telewizorem. Ciekawym elementem pakietu pobytowego jest przejazd bryczką lub wesoły kulig z grzańcem po okolicznych terenach, który pozwoli na świetną zabawę, a przy okazji podziwianie pięknych krajobrazów. Ze względu na fakt, że w Siedlisku Janczar znajduje się profesjonalna stadnina koni ośrodek ten organizuje jedną lekcję jazdy konnej Rzeszów dla dzieci w ramach pobytu weekendowego. Pobyt rozpoczyna się w piątek o godzinie 16.00 a kończy w niedzielę o godzinie 15.00. Jego koszt to 250 zł/osobę.

Dodatkowe atrakcje podczas weekendu w Siedlisku Janczar

Czas spędzony wspólnie z dziećmi niesamowicie zbliża i spaja rodzinę. Doceniamy to zwłaszcza po latach, kiedy można powspominać wspólnie spędzone chwile w gronie rodzinnym. Jednak, aby taki pobyt był udany i ciekawy również dla dzieci, warto wspomnieć o dodatkowych atrakcjach, z których można skorzystać w Siedlisku Janczar. Ośrodek ten za dodatkową opłatą organizuje warsztaty bibułkarskie, ceramiczne, pieczenia chleba, czy pieczenia ciasteczek. To nie tylko wspaniały sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu, ale świetna zabawa i nauka praktycznych umiejętności dla dzieci. Najmłodsi uwielbiają czynnie spędzać czas na świeżym powietrzu, warto więc skorzystać z zajęć sportowych, które pozwolą naszym pociechom się wyszaleć i nabrać sił na kolejny tydzień w przedszkolu lub szkole. W Siedlisku Janczar dzieci mogą skorzystać z zabaw w przeciąganie liny, archery tag, paintballu na specjalnie wyznaczonym polu, trampoliny czy rzutu lassem. Najmłodsi goście mogą bawić się na specjalnie przygotowanym placu zabaw, który znajduje się na terenie ośrodka. Zatem jeśli marzy się Państwu odpoczynek na najwyższym poziomie, w pięknym miejscu i z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych Serdecznie Zapraszamy do Siedliska Janczar.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Jesienne wycieczki szkolne, gdzie się udać na Podkarpaciu

Jesienne wycieczki szkolne, gdzie się udać na Podkarpaciu

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie