1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym
Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Wasz Wielki Dzień nadchodzi coraz większymi krokami? Sezon weselny — czas start! Obecnie dużą popularnością cieszą się wesela i śluby organizowane w stylu rustykalnym lub boho, które umożliwiają nam zaoszczędzenie na dekoracjach. Samodzielnie można stworzyć propozycje efektownych oraz niedrogich dekoracji wykonanych z juty, oraz lnu, dzięki którym przyjęcie weselne zyska na niepowtarzalnym klimacie wpisującym się w wybraną przez was stylistykę. Warto pamiętać, że decydując się na dany styl wesela, warto wprowadzać go już na poziomie zaproszeń ślubnych dla gości, bukietów weselnych, strojów Państwa Młodych oraz oczywiście wyglądu sali weselnej. Głównym przesłaniem stylu rustykalnego jest powrót do natury i ręcznie wykonanych przedmiotów. Jak szybko i efektownie zorganizować wesele w stylu rustykalnym na terenie województwa podkarpackiego?

Jakie dekoracje na rustyklane wesele wybrać?

W stylu rustykalnym niezwykle ważny jest minimalizm oraz jak już wspomnieliśmy powrót do natury — nie liczy się tutaj wystawność, lecz naturalne materiały, dzięki którym możliwe będzie ukazanie niezwykłego piękna. Obecnie terminem rustykalny często określa się przedmioty celowo postarzone, jednakże w słownictwie weselnym w stylu rustykalnym najważniejsza jest natura oraz przepiękne kwiaty w postaci żywej, jak i suszonej z dodatkiem elementów z juty czy wikliny. Na rustykalnym weselu nie powinno zabraknąć lampionów i latarni, pnączy i drewnianych beczek, dodatków z eco papieru, jak również pieńków drzew i rustykalnych świeczek czy świeczników.

Chata Weselna Siedliska Janczar, dlaczego warto?

Zastanawiasz się, gdzie na terenie województwa podkarpackiego znajdziesz lokal, w którym urządzisz swoje wymarzone wesele w stylu rustykalnym? Siedlisko Janczar na Pstrągowej oferuje Młodym Parom całoroczną Chatę Weselną, w której będzie można zorganizować wyjątkowe wesele w klimacie rustykalnym. Wnętrze Chaty Weselnej to połączenie drewna z efektownymi przeszkleniami, przez które można podziwiać piękno przyrody, które będzie idealnym tłem dla tego wyjątkowego wydarzenia w naszym życiu. Chata Weselna przeznaczona jest do organizacji wesel do 180 osób, dzięki czemu można tutaj zorganizować zarówno kameralne przyjęcie, jak i nieco większą imprezę. Siedlisko Janczar w ramach kompleksowej oferty zapewnia dekorację lokalu żywymi kwiatami dostosowanymi do preferencji Państwa Młodych, a także profesjonalną aranżację stołów. Klimatyzowana Chata Weselna z pewnością będzie wyjątkowym miejscem na celebrację tego wyjątkowego dnia!

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?