Strona główna > Blog >

Lokal na osiemnastkę w okolicach Rzeszowa

Lokal na osiemnastkę w okolicach Rzeszowa

Lokal na osiemnastkę w okolicach Rzeszowa

Osiemnaste urodziny to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. To od tego dnia wkraczamy w dorosłe życie. Warto zatem ten dzień przeżyć wyjątkowo -odpowiednio go celebrując. Nieodzownym elementem świętowania osiemnastych urodzin jest przyjęcie, na które zapraszani są przyjaciele, znajomi, oraz rodzina jubilata. Dobrze zorganizowana impreza osiemnastkowa jest gwarancją nie tylko udanej zabawy, ale także miłych wspomnień, które będą do nas powracały przez całe życie. Dlatego przygotowanie osiemnastych urodzin najlepiej powierzyć profesjonalistom. Przyjęcie zorganizowane w specjalnie do tego przystosowanym miejscu, pozwoli cieszyć się tym dniem bez konieczności myślenia o wielu różnych rzeczach takich jak: menu, zapewnienie atrakcji podczas imprezy, czy sprzątanie po niej. Szukasz lokalu do wynajęcia na urodziny w okolicach Rzeszowa? Siedlisko Janczar to doskonały wybór.

 

Osiemnastka w Siedlisku Janczar

Osiemnaste urodziny to wspaniały moment, by beztrosko cieszyć się z osiągnięcia wieku, w którym jest się oficjalnie dorosłym człowiekiem. Od tego momentu zmienia się wiele w życiu przeciętnego nastolatka. By jednak sam moment wchodzenia w dorosłość był wyjątkowy, warto zorganizować go w miejscu, które będzie sprzyjało niezapomnianej zabawie. Takim miejscem jest Siedlisko Janczar, położone w Pstrągowej koło Rzeszowa. To czym to miejsce wyróżnia się na tle innych, to przede wszystkim wyjątkowe położenie. Piękne krajobrazy, malownicza przyroda to wspaniały sposób na spędzenie czasu w gronie znajomych. Organizacja imprezy osiemnastkowej w takim miejscu daje właściwie nieograniczone możliwości. Przy sprzyjającej pogodzie o każdej porze roku można zorganizować tu grilla lub ognisko. Do dyspozycji gości jest mała i duża chata grillowa. Całoroczna, stylowo urządzona drewniana chata z zapleczem gastronomicznym i sanitarnym, oraz profesjonalnym nagłośnieniem pozwoli urządzić niezapomnianą imprezę.

Oczywiście Siedlisko Janczar dysponuje także salami wewnątrz budynku, w których także można zorganizować przyjęcie urodzinowe. Klimatyczna karczma Podkarpacie to wspaniałe miejsce, by spędzić ten wyjątkowy dzień. Na gości i jubilata czeka tu rewelacyjna kuchnia składająca się z regionalnych i staropolskich potraw. W zależności od Państwa życzeń Siedlisko Janczar komponuje odpowiednie menu, a w ramach niego: zakąski, dania główne, desery, tort, oraz ciasta. Do tego odpowiednia muzyka (także na żywo), która będzie stanowiła wspaniałą oprawę przyjęcia.

 

Osiemnastka z atrakcjami w okolicach Rzeszowa

Organizując osiemnaste urodziny w takim miejscu jak Siedlisko Janczar, warto wykorzystać jego potencjał. Personel posiada duże doświadczenie w organizowaniu wielu imprez na większą i mniejszą skalę. Warto z tego skorzystać i cieszyć się zabawą i tym wyjątkowym, jedynym takim dniem w życiu. W Siedlisku Janczar nie brakuje atrakcji, które sprawią, że osiemnaste urodziny będą inne niż wszystkie. Mowa tu o paintballu, archery tag, bodyzorb, strzelnicy, oraz innych zabawach integracyjno-sportowych, które są organizowane w tym miejscu. Jedna z takich atrakcji będzie wspaniałym urozmaiceniem urodzinowego przyjęcia, a goście na pewno będą się świetnie bawić i zapamiętają ten dzień na bardzo długo. Stadnina koni i możliwość przejażdżki w zimie kuligiem, w innych porach roku bryczką to kolejne opcje, z których można skorzystać w tym wyjątkowym miejscu. Na życzenie organizowane są też występy kapeli. W hotel Strzyżów do dyspozycji gości są także miejsca noclegowe, w których komfortowo będzie można wypocząć po urodzinowej imprezie. Zastanawiasz się gdzie spędzić swoje osiemnaste urodziny? Serdecznie Zapraszamy do Siedliska Janczar. Zapewniamy dyskrecję, kameralność oraz wysoki poziom usług.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Chata Weselna w nowej odsłonie pod okiem Izabeli Janachowskiej

Chata Weselna w nowej odsłonie pod okiem Izabeli Janachowskiej

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar