1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Obozy jeździeckie
Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Wakacje i ferie zimowe to wspaniały czas, podczas którego dzieci i młodzież chętnie wyjeżdżają na różnorodne obozy. My ze swojej strony mamy ciekawą i bogatą w rozmaite atrakcje propozycję dla miłośników koni i żądnych przygód amatorów aktywności fizycznych oraz warsztatów o charakterze dydaktycznym. Profesjonalne obozy jeździeckie są dedykowane zarówno osobom jeszcze niepotrafiącym jeździć konno, jak i tym średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. Podział na różne grupy ze względu na posiadane umiejętności jeździeckie pozwala na naukę od podstaw bądź doskonalenie swoich zdolności nabytych we wcześniejszym okresie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie dzieci pomiędzy dziesiątym a siedemnastym rokiem życia, pragnące spędzić wyjątkowy i niezapomniany czas w towarzystwie pięknych koni!

 

Wyposażenie ośrodka

Siedlisko Janczar znajduje się w malowniczej wsi o nazwie Pstrągowa (około 20 kilometrów od Rzeszowa), która leży na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Wszyscy nasi goście mogą liczyć więc na otoczenie pięknej przyrody, spokojny odpoczynek i dostęp do różnego typu aktywności. Niezależnie od tego, czy nasi klienci zdecydują się na obóz jeździecki w okresie zimowym bądź letnim, mogą oni liczyć na nocleg w bardzo dobrych warunkach, wyżywienie składające się z czterech posiłków i stałą opiekę kadry pedagogicznej oraz wykfalifikowanych instruktorów. Rodzice nie muszą więc martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech.

 

Nauka jazdy konnej

Podczas obozów jeździeckich na pierwszym miejscu stawiamy naukę jazdy konnej. Profesjonalni instruktorzy zarówno uczą od podstaw, jak i pozwalają na doskonalenie już posiadanych umiejętności jeździeckich. W tym celu mamy podział na trzy grupy: początkującą, średniozaawansowaną oraz zaawansowaną. W zależności od tego, co oferuje konkretny obóz, któremu przyświeca dany temat przewodni (np. obóz rekreacyjny lub obóz sportowo-rekreacyjny), jego uczestnicy mogą liczyć na różnorodne atrakcje. Mogą to być między innymi: przejazd saniami lub bryczkami, zajęcia teoretyczne i praktyczne, jazda konna, pony games oraz zawody jeździeckie.

 

Dodatkowe atrakcje

Mimo że nasze obozy jeździeckie poświęcone są nauce jazdy konnej, ich uczestnicy mogą cieszyć się rozmaitymi atrakcjami i aktywnościami. Wśród najbardziej oczekiwanych przez dzieci i młodzież znajdują się warsztaty edukacyjne oraz artystyczne, różne konkursy i zawody, jak również taneczne dyskoteki oraz karaoke. Jako że żaden obóz nie ma prawa istnieć bez słynnych chrzcin obozowych, nasi mali oraz więksi goście także mogą się spodziewać możliwości w nich udziału. Ponadto posiadamy świetnie wyposażone zaplecze rekreacyjno-sportowe, w którego ramach uczestnicy obozów jeździeckich mogą skorzystać z boiska, placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz basenu.

Wszystkie informacje związane z organizacją, sugerowanym ekwipunkiem i zapisami znajdą Państwo w szczegółach naszej oferty. Dodatkowo zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej bądź kontaktu telefonicznego i e-mailowego, aby być na bieżąco z organizowanymi aktualnie obozami jeździeckimi.

Zapraszamy na przeżycie niezapomnianej przygody wszystkie dzieci marzące o wakacjach lub feriach w siodle!

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Mikołajki w Rzeszowie - gdzie wybrać się z dzieckiem?

Mikołajki w Rzeszowie - gdzie wybrać się z dzieckiem?

Zimowa przygoda na koniach w Siedlisku Janczar!

Zimowa przygoda na koniach w Siedlisku Janczar!