Strona główna > Oferta >

Noclegi

Siedlisko Janczar położony jest w malowniczej miejscowości Pstrągowa na Podkarpaciu. Znajduje się ona w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa oraz Strzyżowa. Łącznie posiagamy 80 miejsc noclegowych. Oferowane przez nas pokoje są komfortowo wyposażone, posiadają klimatyzację i elegancką łazienkę. W każdym pokoju jest także darmowy dostęp do Internetu.

Noclegi
Noclegi

Pokoje przystosowane są odpowiednio do przyjęcia rodzin z małymi dziećmi. Posiada w tym celu liczne udogodnienia, takie jak łóżeczka dziecięce, krzesełka dla dzieci z funkcja stolika, liczne zabawki. Obiekt został wybudowany w nieodległym czasie i spełnia restrykcyjne wymogi, które pozwalają mu przyjmować również osoby niepełnosprawne fizycznie. Pokoje spełnia wysokie standardy, które gwarantują komfortowy pobyt osobom z ograniczoną sprawnością ruchową.

Nasi goście maja zapewnione komfortowe i bezpieczne miejsca parkingowe na przestronnym parkingu. Korzystać można także z dobrodziejstw basenów w okresie letnim, oraz Zielonego Ogrodu z altaną i zapleczem grillowym. Zachęcamy naszych gości do zwiedzenia zakamarków pięknego powiatu strzyżowskiego. Wypożyczamy w tym celu w recepcji mapy szlaków pieszych i rowerowych poszczególnych atrakcji turystycznych. Materiały są oczywiście udostępniane nieodpłatnie. Po informacje zapraszamy do recepcji.

W naszym ośrodku przyjmujemy gości różnych narodowości, posługujących się różnymi językami. Obsługa Janczar doskonale porozumiewa się w języku polskim, angielskim, rosyjskim, a także niemiecki.
Aktualny cennik usług noclegowych w Siedlisku Janczar:

Hotel
Hotel

Siedlisko Janczar to najlepszy hotel w okolicach Strzyżowa. Można do nas bez problemu dojechać z wszystkich pobliskich miejscowości. Zapewniamy wysoki standard zakwaterowania wrestling oraz profesjonalną obsługę. Pobyt w naszej placówce będzie zawsze przyjemny i komfortowy. Jeżeli potrzebujesz wygodnego miejsca noclegowego, to nasza propozycja jest dla Ciebie doskonała. Zapewniamy najlepsze noclegi w powiecie Strzyżów. Nasza atrakcyjna oferta przyciąga klientów z terenu całego Podkarpacia.

Cennik

Prezentowane ceny są cenami brutto za jedną dobę*

Pokój jednoosobowy
110 zł
Pokój dwuosobowy
90 zł
Pokój trzyosobowy
80 zł
Pokój małżeński
180 zł

Dzieci poniżej 3 roku życia przyjmowane są bezpłatnie!

Od ofert specjalnych nie udzielamy rabatu Ceny można negocjować w przypadku dłuższych pobytów.

Grupy zorganizowane mogą liczyć na indywidualne ustalenie ceny pobytu, w zależności od wielkości grupy.

Oferty specjalne nie są objęte rabatami.

Szczegółowe informacje: biuro@siedliskojanczar.pl tel.: 697 452 885

Dodatkowe informacje

  • doba noclegowa rozpoczyna się od godziny 15:00 i trwa do godziny 11:00 następnego dnia
  • śniadania serwowane są do godziny 10.30
  • akceptujemy karty płatnicze
  • w ośrodku nie mogą przebywać zwierzęta
  • w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów

Sprawdż dostępność wybranego przez Ciebie terminu

napisz do nas