Strona główna > Oferta >

Karczma

W Siedlisku Janczar można spędzić niezapomniane chwile w nastrojowej i klimatycznej Karczmie. Czeka tu na gości nie tylko rewelacyjna kuchnia wybierająca z regionalnych i staropolskich potraw wszystko co najlepsze, ale też profesjonalna obsługa i piękny wystrój wnętrza obiektu, który potrafi prawdziwie zachwycić.

Karczma
Karczma

Obiekt jest klimatyzowany, urządzony z dbałością o najmniejsze nawet detale. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy zarówno do jakości podawanych potraw, jak i do sposobu ich serwowania. Jesteśmy przekonani,  że zarówno przygotowane menu, jak i jego otoczka otoczka trafi w gusta nawet bardzo wymagających smakoszy. Nawet teoretycznie zwykły obiad czy kolacjAw Karczmie okaże się wyjątkowo miłą chwilą. Zapraszamy do naszego stylowego lokalu, gdzie czeka na Państwa nie tylko wyśmienite jedzenie, ale też wyszukana, nastrojowa muzyka i niepowtarzalny klimat.

Gastronomia
Gastronomia

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem gastronomicznym, zaś nasi pracownicy to osoby wysoce wykwalifikowane i doświadczone w przygotowaniu, organizacji imprez okolicznościowych, spotkań rodzinnych, imprez dla placówek edukacyjnych, firm. Obsługujemy z powodzeniem wycieczki, delegacje, oferujemy catering na najwyższym poziomie. Organizowaliśmy ponad to wigilie firmowe dla licznych przedsiębiorstw z Rzeszowa i województwa podkarpackiego. Powodem do dumy i zadowolenia są dla nas pochlebne słowa naszych Klientów, która są dla nas najlepszym wyznacznikiem jakości naszej oferty.

Sala
Sala

Sala mieści 300 osób, z podestem dla orkiestry, stylowymi kominkami, dostępem do bezprzewodowego Internetu. Doskonale spełnia funkcję sali konferencyjnej wraz z wyposażeniem. Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę na życzenie Klientów wg. ich sugestii. Dajemy gwarancję najwyższej jakości.

Dodatkowe informacje

Karczma czynna codziennie od 10.00 - 20.00 lub do ostatniego klienta.

W każdą niedzielę zapraszamy od 10.00.