Agroturystka to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu dla osób, które chociaż przez chwilę odpocząć chcą od miejskiego zgiełku, tłoku, pośpiechu i wszechobecnych zanieczyszczeń.

Agroturystka to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu dla osób, które chociaż przez chwilę odpocząć chcą od miejskiego zgiełku, tłoku, pośpiechu i wszechobecnych zanieczyszczeń. Pobyt w Domku Brzozowe Wzgórze z pewnością pozwoli nam wypocząć i nabrać sił, a położenie obiektu w otoczeniu malowniczych, zielonych terenów pozwoli nam odczuć bezpośrednią bliskość natury. Odczujemy korzyści wypływające z otaczającej nas ciszy, natury, spokoju.

 

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Serdecznie zapraszamy do pięknego i atrakcyjnie położonego obiektu agroturystycznego Domek Brzozowe Wzgórze. Zlokalizowany jest w  Pstrągowej, pomiędzy Strzyżowem, a Rzeszowem, pośród zielonych lasów. Z jednej strony obiekt położony jest w niedalekiej odległości od miast, a z drugiej strony mamy wrażenie, że znajdujemy się na nieskażonej naturą wsi. Domek zlokalizowany jest bowiem w znacznej odległości od głównych szlaków komunikacyjnych.
W obiekcie posiadamy 21 miejsc noclegowych, kuchnię, jadalnię, hol z telewizorem, a także zadaszone, atrakcyjne tarasy. Udostępniamy pokoje 2 i 3 osobowe wraz z przynależnymi łazienkami. Wyróżnia nas atrakcyjna lokalizacja, komfortowe pokoje, miła obsługa, a także bardzo korzystne ceny pobytu. Najlepiej czują się u nas osoby spragnione ciszy, obecności przyrody, ale ceniące przy tym wygodę miejsca pobytu. Agroturystyka to rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu, urlopu, wakacji - zarówno dla rodzin, jak i grup przyjaciół.
W niedalekiej odległości od domku znajdziemy profesjonalną stadninę koni. Możemy zatem skorzystać z możliwości nauki jazdy konnej pod okiem kompetentnego instruktora, lub pojeździć w ramach rozrywki, jeśli nabyliśmy już kluczowe umiejętności w zakresie jeździectwa.

Sprawdż dostępność wybranego przez Ciebie terminu

napisz do nas
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek
Domek