Ferie to wyjątkowy czas, idealny na odpoczynek. Nie warto spędzać ich w domu - warto za to wybrać aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Proponujemy Ferie w stadninie. Jeżeli więc chcesz spędzić atrakcyjne ferie w Rzeszowie - nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty. 

Założenia organizacyjne
Założenia organizacyjne

1. Turnus zimowiska trwa zwykle 7 dni. Rozpoczyna się w niedzielę od godziny 16.00 , a kończy w sobotę obiadem o godz.13.00.
2. Wszyscy uczestnicy podzieleni będą na grupy, w zależności od tego, jakie umiejętności posiadają. Wyróżniamy trzy grupy:
A - grupa początkująca - nauka czyszczenia, kiełznania, siodłania oraz jazdy od podstaw na lonży oraz w zastępie(7 jazd po 30 minut) B - grupa średnio zaawansowana - doskonalenie dosiadu, ćwiczenia na drążkach, wyjazdy w teren (7 jazd po 45 minut) C- grupa zaawansowana - doskonalenie dosiadu, ćwiczenia na drążkach, nauka podstaw ujeżdżenia skokowego, zastrzeżenie (7 jazd po 45 minut) (grupa będzie zorganizowana po wstępnej weryfikacji).
3. W zależności od warunków atmosferycznych, jazdy odbywają się w pełnowymiarowej, oświetlonej hali bądź w terenie.
4. Każdy turnus kończy się pasowaniem na jeźdźca.
5. Oprócz nauki jazdy konnej uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną, a także spędzą mile czas podczas gier i zabaw, które odbywają się w świetlicy lub na świeżym powietrzu.
6. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą:
- strój jeździecki (obcisłe spodnie typu bryczesy lub legginsy, rękawiczki skórzane z pięcioma palcami, lub specjalnie gumowane, buty skórzane, wysokie usztywniające kostkę z płaską podeszwą, ewentualnie własny kask
- wygodne koszulki bawełniane, ciepłą odzież i cały ekwipunek typowy na zimowisko,
- legitymację szkolną.

Uczestnikom zimowiska zapewniamy:
Uczestnikom zimowiska zapewniamy:

- opiekę wychowawcy przez całą dobę, - lekcje jazdy konnej oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów,- 7 jazd konnych;- niewielkie grupy treningowe;
- ciekawy program zajęć poza zajęciami hippicznymi (gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, zawody sportowe, wieczorne dyskoteki i ogniska, karaoke, itp.);
- w zależności od aury kulig lub przejażdżka bryczką;
- nieograniczona możliwość wykorzystywania obiektów i urządzeń sportowych na terenie ośrodka;
- ubezpieczenie NW;
-zakwaterowanie w wysokim standardzie - pokoje z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym dostępem do Internetu;
- cztery posiłki dziennie;
- atrakcyjne zagospodarowanie wolnego czasu;
- REJESTRACJA W BAZIE WYPOCZYNKU MEN.

Do pobrania

Oferta weselna Oferta weselna