Strona główna > Blog >

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Kiedy na dworze na dobre zrobiło się ciepło, zaczynamy myśleć o nadchodzących wakacjach. Szczególnie dzieciom chcemy zorganizować czas w taki sposób, by nie nudziły się podczas dni wolnych od szkoły. Siedlisko Janczar oferuje Państwu atrakcyjne półkolonie realizowane w ramach „Wakacji z wyobraźnią”. Zbieramy już zapisy, więc warto przyjrzeć się naszej ofercie.

Jak zorganizować wakacje dziecka?

Podczas wakacji dbamy o to, by dzieci się nie nudziły ani nie spędzały całego dnia przed ekranem komputera. Czas wolny od szkoły warto wykorzystać na różne formy aktywności, również te nowe, poprzez które dziecko może się sporo nauczyć. Dobrym pomysłem jest półkolonia za miastem, na której dziecko z pewnością odpocznie i pozna nowych przyjaciół. Czasami rodzice nie mogą sobie pozwolić na urlop w sezonie wakacyjnym albo dostają go bardzo mało, tymczasem przed nami dwa miesiące wakacji. Weekendowe wyjazdy nie zawsze zastąpią dziecku rozrywkę, której oczekiwałoby podczas wolnego czasu. Kiedy znudzą mu się już wyjazdy do krewnych czy siedzenie w domu, najlepiej zapisać go właśnie na półkolonię. Mamy dla Państwa ciekawą ofertę na wakacje, która z pewnością trafi w gust każdego dziecka. Wiele zaplanowanych na wyjazd atrakcji oraz codzienne rozrywki Siedliska Janczar nie pozwolą żadnemu dziecku na nudę.

„Wakacje z wyobraźnią”

„Wakacje z wyobraźnią” to oferta półkolonii w Siedlisku Janczar, na którą składają się turnusy w dwóch terminach. Pierwszy turnus półkolonii rozpoczyna się już 26 czerwca i potrwa do 6 lipca, drugi zaś odbywa się od 1 do 8 sierpnia. W cenie półkolonii jest zawarty transport z Rzeszowa, Czudca oraz Strzyżowa, a także obiady dla dzieci. Półkolonia jest zawsze mile widzianą przez dzieci, jak i ich rodziców formą spędzania czasu na wakacjach. Dziecko nie musi nigdzie wyjeżdżać, codziennie wraca do domu i może po południu spędzać czas z rodziną i opowiadać o swoich przeżyciach oraz nowych doświadczeniach. W ramach turnusów organizowane są dla dzieci takie rozrywki jak szermierka, charakteryzacja, acro yoga, capoeira, pisanie scenariuszy, zajęcia wokalne, nauka jazdy konnej czy gry na ukulele. Dbamy o to, by nasi najmłodsi goście nigdy się u nas nie nudzili.

Ruszyły już zapisy na półkolonie dla dzieci. Gwarantujemy doskonałą zabawę i wypoczynek pośród zielonych pstrągowskich terenów. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Najnowsze wpisy

Jak nauczyć się jazdy konnej?

Jak nauczyć się jazdy konnej?

Organizacja wesela w biesiadnym stylu

Organizacja wesela w biesiadnym stylu

Zobacz również

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa