Strona główna > Blog >

Siedlisko Janczar - ciekawe miejsce na szkolenie

Siedlisko Janczar - ciekawe miejsce na szkolenie

Siedlisko Janczar - ciekawe miejsce na szkolenie

Konferencje i szkolenia to nieodłączne elementy prowadzenia biznesu. Dzięki nim znacznie podnoszone są kompetencje pracowników, a to wpływa na wydajność i sukces całej firmy. Aby szkolenie lub konferencja były udane i przyniosły oczekiwany rezultat, warto zorganizować je w miejscu, które zapewni odpowiednie ku temu warunki. Nowoczesna i wygodna baza noclegowa oraz gastronomiczne i konferencyjne zaplecze to podstawa udanego szkolenia lub konferencji. Jeśli do tego lokal z salą konferencyjną położony jest w cichym i spokojnym miejscu, sprzyja wypoczynkowi po wielu godzinach wytężonej nauki. Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować szkolenie lub konferencję dla swojej firmy? Zależy Ci na tym, by było ono zlokalizowane w okolicach stolicy Podkarpacia? Siedlisko Janczar spełnia wszystkie te kryteria. Atrakcyjna lokalizacja oraz modernistyczne zaplecze konferencyjne i szerokie możliwości organizacyjne sprawiają, że Siedlisko Janczar znajduje się w ścisłej czołówce jeśli chodzi o organizację konferencji i szkoleń w województwie podkarpackim.

 

Udane szkolenie w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to idealne miejsce na szkolenia lub konferencje firmowe, ale także wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, bankiety, spotkania firmowe i biznesowe. Miejsce to posiada duże doświadczenie w organizowaniu tego typu przedsięwzięć. Z powodzeniem obsługiwane są tutaj delegacje nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Dlaczego właśnie tutaj warto zorganizować szkolenie dla swojej firmy? Dużą zaletą Siedliska Janczar jest atrakcyjna lokalizacja. Miejsce to położone jest w malowniczym regionie Południowo -Wschodniej Polski, w województwie podkarpackim. Nie bez znaczenia jest fakt, że położenie to znajduje się w bliskim sąsiedztwie stolicy Podkarpacia- dokładnie między Rzeszowem, a Strzyżowem. Z tego też względu jest to świetna opcja dla wszystkich podkarpackich firm, a także ich zagranicznych gości i kontrahentów.
Dodatkowo miejsce to położone jest w otoczeniu przyrody i zieleni co sprzyja odpoczynkowi, regeneracji i relaksowi po wielu godzinach wytężonej pracy.
Siedlisko Janczar dysponuje eleganckim, stylowym i bardzo komfortowym obiektem wyposażonym w przestronne i optymalnie wyposażone sale konferencyjne, w których czas spędzony na szkoleniu będzie przyjemnością. Klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone są w bezprzewodowy internet, flipcharty, odpowiednie nagłośnienie , pełnowymiarowe ekrany projekcyjne, a także projektory multimedialne, oraz DVD.

 

Udogodnienia dla uczestników konferencji

Siedlisko Janczar zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę organizowanych u siebie szkoleń i konferencji. Goście mogą korzystać z atrakcyjnych i kompleksowo wyposażonych pokoi 2, 3, 4 i 5 osobowych. Pełne wyżywienie w postaci pysznych i zdrowych regionalnych dań, oraz bufet kawowy to kolejne elementy rozbudowanej oferty Siedliska Janczar. Liczne atrakcje, a także zaplecze spa pozwolą zregenerować siły, odpocząć i zrelaksować się między kolejnymi godzinami szkoleń. W ramach tej propozycji uczestnicy szkolenia mogą korzystać z gier stołowych, odkrytego basenu ( w sezonie letnim), oraz prezentacji atrakcji przyrodniczo kulturalnych regionu także w języku angielskim. Ciekawą opcją jest możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji takich jak: biesiadowanie przy grillu lub ognisku, pokaz pieczenia chleba, wieczorki tematyczne, zabawy terenowe, kuligi, przejażdżki konne, oraz wycieczki autokarowe pozwalające zobaczyć ciekawe zakątki Podkarpacia. Siedlisko Janczar to doskonała baza szkoleniowa, która spełnia wszystkie standardy w tej dziedzinie.

Najnowsze wpisy

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Agroturystyka w malowniczych okolicach Rzeszowa

Zobacz również

Impreza integracyjna w Siedlisku Janczar

Impreza integracyjna w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar -wspaniałe miejsce na majówkę

Siedlisko Janczar -wspaniałe miejsce na majówkę