Strona główna > Blog >

Ferie 2018 w okolicach Rzeszowa

Ferie 2018 w okolicach Rzeszowa

Ferie 2018 w okolicach Rzeszowa

Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki oraz zbierania energii na kolejny semestr szkoły. Dzieci nie powinny jednak spędzić go przed ekranem telewizora czy komputera. Warto zaplanować dla nich zimowy wyjazd, podczas którego będą mogły spędzić czas aktywnie. W Siedlisku Janczar niedaleko Rzeszowa mogą skorzystać z wielu atrakcji, dzięki ofercie ferii zimowych w stadninie.

Atrakcje na feriach w Rzeszowie


Ferie nie muszą być wcale okazją do lenistwa oraz nudy. Dzieci mogą spędzić ten czas aktywnie, ucząc się nowych rzeczy i poznając przyjaciół. Nie trzeba też jechać daleko, by świetnie się bawić. Siedlisko Janczar w Pstrągowej znajduje się niedaleko Rzeszowa, posiada dogodny dojazd oraz atrakcyjną ofertę ferii dla dzieci. Oferujemy dwa turnusy, każdy po 7 dni. Dzieci mogą więc zarówno pobyć w domu i wypocząć, jak i aktywnie spędzić czas w jednym z dwóch tygodni wolnego od szkoły. W naszym ośrodku znajdują się one pod opieką wychowawców oraz doświadczonych instruktorów. Zimowisko w Siedlisku Janczar obejmuje naukę jazdy konnej Rzeszów w jednej z trzech grup, o różnym stopniu zaawansowania. Składają się one z niewielkiej liczby osób, by na każdym z dzieci można było się odpowiednio skupić. Poza nauką jazdy konnej lub szlifowaniem swoich umiejętności jeździeckich, dzieci mogą korzystać również z innych form rozrywki – gier i zabaw, konkursów z nagrodami, zawodów sportowych, dyskotek, ogniska, a także karaoke. Jeśli pogoda dopisze będą również miały możliwość wziąć udział w kuligu albo przejechać się bryczką - kuligi i przejazdy bryczką. Siedlisko Janczar gwarantuje także wysoki standard zakwaterowania i pyszne posiłki, serwowane 4 razy dziennie.

Zalety jazdy konnej dla dzieci

Jazda konna jest sportem, który ma wiele zalet. Nie tylko uczy dzieci cierpliwości i odpowiedzialności, ale też wpływa pozytywnie na ich zdrowie. Jazda na koniu tylko wydaje się statycznym zajęciem, bo sam jeździec wygląda jakby cały czas siedział. Tymczasem podczas jazdy jego ciało angażuje wiele mięśni do pracy. Jeździectwo stymuluje również do pracy narządy wewnętrzne oraz poprawia przemianę materii. Co więcej, dzięki niemu łatwiej można szybciej skoordynować ruchy oraz nauczyć się koncentracji i skupienia. Dziecko uczy się wówczas również pokonywania własnych słabości. Musi odnaleźć się w różnych sytuacjach, zadbać o siebie i o zwierzę. Jazda konna pomaga zyskać cechy, które cały czas przydają się w życiu – wytrwałości, otwartości, szacunku do innych, odwagi, szybkiego podejmowania decyzji. Ferie zimowe w Siedlisku Janczar mogą więc być okazją nie tylko do aktywnego wypoczynku i obcowania z rówieśnikami i pięknymi zwierzętami, jakimi są konie, ale również do lepszego poznania samego siebie i kształtowanie charakteru.

Najnowsze wpisy

Catering na każdą okazję - sprawdź ofertę Siedliska Janczar

Catering na każdą okazję - sprawdź ofertę Siedliska Janczar

Jak jazda konna wpływa na rozwój dziecka?

Jak jazda konna wpływa na rozwój dziecka?

Zobacz również

Walentynki w Rzeszowie - gdzie je spędzić?

Walentynki w Rzeszowie - gdzie je spędzić?