Strona główna > Aktualności >

Sławomir nakręcił teledysk w Siedlisku Janczar w Pstrągowej!

Sławomir nakręcił teledysk w Siedlisku Janczar w Pstrągowej!

Sławomir nakręcił teledysk w Siedlisku Janczar w Pstrągowej!

Sławomir to postać polskiego showbiznesu, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Piosenkarz zasłynął między innymi swoim wielkim przebojem "Miłość w Zakopanem". Teraz rekordy popularności bije jego kolejny hit "Weselny Pyton". Sławomir wraz z żoną Kajrą zdecydowali się na nakręcenie teledysku do tego utworu właśnie w Siedlisku Janczar. Mieliśmy przyjemność być świadkami, jak praca przy nagrywaniu tego hitu wyglądała "od kuchni".

 

Siedlisko Janczar w Pstrągowej stało się tłem dla najnowszego klipu Sławomira Zapały. Zdjęcia trwały 3 dni. Oprócz artysty i jego żony Kajry, w nagraniu udział wzięły również takie osobistości jak Krzysztof Ibisz, Cyber Marian, Chwytak, Letni Chamski Podryw oraz Adam Fidusiewcz.


Przeboje Sławomira idealnie wpisują się w weselny klimat i od kilku sezonów są nieodłącznym elementem oprawy muzycznej podczas przyjęć ślubnych. "Weselny pyton" z pewnością ma szansę dołączyć do tego repertuaru. Utwór jednocześnie promuje najnowszą płytę artysty, która ma ukazać się jesienią.

 

Czy nowy hit Sławomira powtórzy popularność "Miłość w Zakopanem"? Trzymamy za to mocno kciuki!