Strona główna > Blog >

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Sport to pasja, a nawet sposób na życie wielu ludzi. Nic dziwnego, że coraz popularniejsze stają się wyjazdy wakacyjne czy weekendowe do miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. To doskonały pomysł na połączenie odpoczynku ze swoim hobby, a także dbaniem o ciało i dobre samopoczucie. Wiele osób docenia ruch na świeżym powietrzu zamiast biernego leżenia na plaży. Zdrowy tryb życia to nie tylko dobra kondycja fizyczna i dłuższe życie, ale także piękny wygląd i szczupła sylwetka. Podczas wysiłku fizycznego wyzwalają się endorfiny, dzięki którym czujemy się szczęśliwsi i mniej zestresowani. Zatem jeśli znudziły Ci się bierne wakacje i szukasz aktywnego wypoczynku doskonałym miejscem będzie dla Ciebie Siedlisko Janczar. To miejsce zlokalizowane w okolicy Rzeszowa -stolicy Podkarpacia. Zachwyca ono malowniczym położeniem na pogórzu strzyżowsko -dynowskim w malowniczej Pstrągowej. To miejsce nazywane "Małymi Bieszczadami" sprzyja nie tylko pieszym czy rowerowym wędrówkom, ale także innym formom aktywnego wypoczynku.

Aktywny wypoczynek

Miłośnicy sportu i rekreacji na świeżym powietrzu i w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody nie muszą szukać daleko. Siedlisko Janczar to wspaniałe miejsce by aktywnie wypocząć. Położenie tego miejsca mogą wykorzystać wielbiciele pieszych i rowerowych wędrówek czy też biegania. Z pewnością zadowolą ich malownicze krajobrazy, które będą mogli podziwiać podczas wędrówek po okolicznych wzniesieniach. Siedlisko Janczar doskonale wykorzystuje możliwości jakie daje otaczająca przyroda i dopasowuje swoje atrakcje do potrzeb współczesnego człowieka. Stadnina koni, która znajduje się na terenie ośrodka to nie lada atrakcja dla miłośników jeździectwa oraz tych, którzy chcieli by poznać tę dyscyplinę sportową. Profesjonalni trenerzy oferują tu bowiem naukę jazdy konnej Rzeszów.

Sportowa rozrywka dla dzieci i młodzieży

Warto od najmłodszych lat zachęcać dzieci oraz młodzież do uprawiania sportu. Jest to ważne tym bardziej, że coraz więcej młodych ludzi większość swojego wolnego czasu spędza przed ekranami komputera , telewizora czy tabletu. Tymczasem ciekawie zorganizowana rozrywka sportowa zachęci je do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu co zaprocentuje dobrymi nawykami w przyszłości. W Siedlisku janczar będą oni mogli skorzystać z atrakcyjnie wyposażonego placu zabaw, poskakać na trampolinie, czy pobawić się w przeciąganie liny. Wycieczka do rezerwatu Wielki Las to nie tylko sposób ciekawą wędrówkę, ale także świetna lekcja przyrody dla najmłodszych. Warto wspomnieć ze zarówno dorośli jak i dzieci mogą tu skorzystać z odkrytego basenu w sezonie letnim oraz przejażdżki bryczką. Istnieje możliwość zorganizowania Dnia Wodnika w Centrum Sportu i Rekreacji , w ramach którego przewidziane są atrakcje na basenie, ale także jacuzzi, bicze wodne oraz wiele innych. Zatem jeśli zależy Ci na aktywnym wypoczynku z dala od zgiełku miasta Serdecznie zapraszamy do Siedliska Janczar.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Pierwsza jazda konna, jak się do niej przygotować?

Pierwsza jazda konna, jak się do niej przygotować?

Rustykalne wesele

Rustykalne wesele