1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Atrakcje na miły początek roku szkolnego!
Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Kolejny początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, co niektórzy uczniowie przyjmują z radością i ekscytacją, a inni spodziewają się ogromu nauki oraz zadań domowych. Nie zapominajcie jednak, że szkoła to nie tylko lekcje, kartkówki i sprawdziany, ale też wspólnie spędzony czas z rówieśnikami i nauczycielami. Uczyńcie szkolne lata dzieci i młodzieży wyjątkowymi oraz pełnymi fantastycznych wspomnień już dziś! Początek roku szkolnego to doskonały moment, aby zaplanować kilkudniowy wyjazd na Zieloną Szkołę lub jednodniową wycieczkę o charakterze integracyjnym, rekreacyjnym a zarazem dydaktycznym. Specjalnie z myślą o dzieciach, młodzieży i nauczycielach w Siedlisku Janczar w Pstrągowej przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla szkół, którą pokrótce przedstawiamy w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

 

Wyjątkowa oferta dla szkół

Siedlisko Janczar to doskonale wyposażony ośrodek znajdujący się w Pstrągowej - miejscowości leżącej jedynie 20km od Rzeszowa. Siedlisko Janczar mieści się więc w samym sercu Podkarpacia, a jednocześnie otaczają je zielone lasy i łąki. W pełni wykorzystaliśmy potencjał malowniczych "Małych Bieszczad", opracowując atrakcyjną ofertę dla szkół dedykowaną dzieciom, młodzieży i nauczycielom. Świeże powietrze, piękno przyrody i zaciszna okolica stanowią podstawę bezpiecznego odpoczynku podczas zorganizowanych u nas pobytów w ramach Zielonej Szkoły oraz jednodniowych wycieczek. Zadbaliśmy przy tym o liczne możliwości atrakcji i aktywności - od warsztatów edukacyjnych przez nastrojowe ogniska po sportowe rozgrywki - dzięki czemu każda grupa znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie i z pewnością nie będzie się u nas nudzić.

 

Jednodniowe wycieczki szkolne

Wycieczka szkolna wcale nie musi być parodniowym pobytem planowanym przez kilka miesięcy i równocześnie wymagającym większych nakładów finansowych. Również można się świetnie bawić, decydując się na jednodniową wycieczkę w Siedlisku Janczar. W naszej ofercie posiadamy kilka pakietów na każdą porę roku, które obejmują różnorodne atrakcje, aktywności sportowe, warsztaty edukacyjne oraz ogniska i zabawy integracyjne. Wybór pakietu spokojnie dopasujecie do oczekiwań grupy wobec wycieczki, która może nawet stanowić połączenie sportowo-rekreacyjnych atrakcji oraz wybranych zajęć dydaktycznych ("Od ziarna do chleba", "Musujące kule do kąpieli", "Wypiekanie proziaka", "Spotkanie z motylami" czy "Spotkanie z pszczelarzem"). Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wycieczkę szkolną do Siedliska Janczar latem, wiosną, jesienią czy zimą, możecie liczyć na fantastyczną zabawę i wyjątkowe atrakcje.

 

Dłuższy pobyt, czyli Zielona Szkoła

Trudno wyobrazić sobie szkolnych lat bez wyjazdu na Zieloną Szkołę, która nie jest zwyczajną wycieczką. To z reguły kilkudniowy pobyt, którego celem jest realizacja różnych zajęć pozalekcyjnych podczas wyjazdu. Siedlisko Janczar w Pstrągowej stanowi idealne miejsce na organizację Zielonej Szkoły, ponieważ nie tylko oferuje otoczenie pięknej przyrody, ale też liczne warsztaty edukacyjne, zajęcia sportowe i zabawy integracyjne. Pakiet podstawowy możecie dowolnie rozszerzać (wycena indywidualna) o atrakcje i warsztaty edukacyjne, które przypadną do gustu młodzieży i nauczycielom. Umożliwiamy również organizację wycieczek wyjazdowych o określonej tematyce przewodniej. Otwieramy perspektywy na realizację wszystkich założeń Zielonej Szkoły - nasze zajęcia rozbudzają w dzieciach ciekawość świata i rozwijają zainteresowania, sportowe aktywności pozwalają na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, a ogniska, dyskoteki i temu podobne atrakcje zapewniają integrację rówieśniczą.

Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli do zapoznania się z naszą ofertą dla szkół. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania - e-mailowo, osobiście lub telefonicznie.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Ferie 2018 w okolicach Rzeszowa

Ferie 2018 w okolicach Rzeszowa

Andrzejki 2017 w Rzeszowie

Andrzejki 2017 w Rzeszowie