Strona główna > Blog >

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Kolejny początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, co niektórzy uczniowie przyjmują z radością i ekscytacją, a inni spodziewają się ogromu nauki oraz zadań domowych. Nie zapominajcie jednak, że szkoła to nie tylko lekcje, kartkówki i sprawdziany, ale też wspólnie spędzony czas z rówieśnikami i nauczycielami. Uczyńcie szkolne lata dzieci i młodzieży wyjątkowymi oraz pełnymi fantastycznych wspomnień już dziś! Początek roku szkolnego to doskonały moment, aby zaplanować kilkudniowy wyjazd na Zieloną Szkołę lub jednodniową wycieczkę o charakterze integracyjnym, rekreacyjnym a zarazem dydaktycznym. Specjalnie z myślą o dzieciach, młodzieży i nauczycielach w Siedlisku Janczar w Pstrągowej przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla szkół, którą pokrótce przedstawiamy w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

 

Wyjątkowa oferta dla szkół

Siedlisko Janczar to doskonale wyposażony ośrodek znajdujący się w Pstrągowej - miejscowości leżącej jedynie 20km od Rzeszowa. Siedlisko Janczar mieści się więc w samym sercu Podkarpacia, a jednocześnie otaczają je zielone lasy i łąki. W pełni wykorzystaliśmy potencjał malowniczych "Małych Bieszczad", opracowując atrakcyjną ofertę dla szkół dedykowaną dzieciom, młodzieży i nauczycielom. Świeże powietrze, piękno przyrody i zaciszna okolica stanowią podstawę bezpiecznego odpoczynku podczas zorganizowanych u nas pobytów w ramach Zielonej Szkoły oraz jednodniowych wycieczek. Zadbaliśmy przy tym o liczne możliwości atrakcji i aktywności - od warsztatów edukacyjnych przez nastrojowe ogniska po sportowe rozgrywki - dzięki czemu każda grupa znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie i z pewnością nie będzie się u nas nudzić.

 

Jednodniowe wycieczki szkolne

Wycieczka szkolna wcale nie musi być parodniowym pobytem planowanym przez kilka miesięcy i równocześnie wymagającym większych nakładów finansowych. Również można się świetnie bawić, decydując się na jednodniową wycieczkę w Siedlisku Janczar. W naszej ofercie posiadamy kilka pakietów na każdą porę roku, które obejmują różnorodne atrakcje, aktywności sportowe, warsztaty edukacyjne oraz ogniska i zabawy integracyjne. Wybór pakietu spokojnie dopasujecie do oczekiwań grupy wobec wycieczki, która może nawet stanowić połączenie sportowo-rekreacyjnych atrakcji oraz wybranych zajęć dydaktycznych ("Od ziarna do chleba", "Musujące kule do kąpieli", "Wypiekanie proziaka", "Spotkanie z motylami" czy "Spotkanie z pszczelarzem"). Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wycieczkę szkolną do Siedliska Janczar latem, wiosną, jesienią czy zimą, możecie liczyć na fantastyczną zabawę i wyjątkowe atrakcje.

 

Dłuższy pobyt, czyli Zielona Szkoła

Trudno wyobrazić sobie szkolnych lat bez wyjazdu na Zieloną Szkołę, która nie jest zwyczajną wycieczką. To z reguły kilkudniowy pobyt, którego celem jest realizacja różnych zajęć pozalekcyjnych podczas wyjazdu. Siedlisko Janczar w Pstrągowej stanowi idealne miejsce na organizację Zielonej Szkoły, ponieważ nie tylko oferuje otoczenie pięknej przyrody, ale też liczne warsztaty edukacyjne, zajęcia sportowe i zabawy integracyjne. Pakiet podstawowy możecie dowolnie rozszerzać (wycena indywidualna) o atrakcje i warsztaty edukacyjne, które przypadną do gustu młodzieży i nauczycielom. Umożliwiamy również organizację wycieczek wyjazdowych o określonej tematyce przewodniej. Otwieramy perspektywy na realizację wszystkich założeń Zielonej Szkoły - nasze zajęcia rozbudzają w dzieciach ciekawość świata i rozwijają zainteresowania, sportowe aktywności pozwalają na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, a ogniska, dyskoteki i temu podobne atrakcje zapewniają integrację rówieśniczą.

Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli do zapoznania się z naszą ofertą dla szkół. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania - e-mailowo, osobiście lub telefonicznie.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

NOCLEGI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

NOCLEGI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej