Siedlisko Janczar Pstrągowa - Ośrodek jeździecki

Pensjonat dla koni

Nasz pensjonat dla koni położony jest w niedalekiej odległości od Rzeszowa i Strzyżowa. Konie są naszą pasją i zajmujemy się nimi z zaangażowaniem oraz wyczuciem. Zatrudniamy osoby, które pracują z końmi od lat i doskonale zdają sobie sprawę jak z nimi postępować.

W ramach hotelu dla koni zapewniamy:

  • zajeżdżanie młodych koni (zarówno pod siodłem, jak i w zaprzęgu)
  • treningi z udziałem koni, udział w zawodach, skoki
  • możliwość transportu koni
  • emeryturę dla starszych koni
  • uspokajanie narowów u koni


Każdy koń, który obecny jest w naszym pensjonacie, traktowany jest jak nasz własny!

Nasz hotel dla koni czynny jest przez siedem dni w tygodniu i w każdej chwili można zgłosić się do nas, aby zobaczyć jak pracujemy i zapoznać się z standardami pobytu koni w naszym pensjonacie. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby umówić się z instruktorem : 663 490 268.

W Stadninie Janczar można bardzo miło spędzić czas. Jesteśmy wielkimi miłośnikami koni oraz natury, zatem oferujemy liczne atrakcje dla naszych gości związane ze światem przyrody. Prowadzimy ponad to stylową restaurację, gdzie w niewygórowanych cenach zjeść można wyśmienity posiłek rodem z kuchni staropolskiej lub regionalnej. Restauracja czynna jest od godziny 11:00 do 20:00. Oferujemy ponad to noclegi oraz kompleksowe pobyty w atrakcyjnym i komfortowym hotelu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
tel. 697 452 885, 17 277 94 04 wew. 24

Do zobaczenia w malowniczej Pstrągowej!

Właściciele Siedliska Janczar