Siedlisko Janczar Pstrągowa - Ośrodek jeździecki

Karczma

W Siedlisku Janczar można spędzić niezapomniane chwile w nastrojowej i klimatycznej Karczmie. Czeka tu na gości nie tylko rewelacyjna kuchnia wybierająca z regionalnych i staropolskich potraw wszystko co najlepsze, ale też profesjonalna obsługa i piękny wystrój wnętrza obiektu, który potrafi prawdziwie zachwycić.

Obiekt jest klimatyzowany, urządzony z dbałością o najmniejsze nawet detale. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy zarówno

do jakości podawanych potraw, jak i do sposobu ich serwowania. Jesteśmy przekonani,  że zarówno przygotowane menu, jak

i jego otoczka otoczka trafi w gusta nawet bardzo wymagających smakoszy. Nawet teoretycznie zwykły obiad czy kolacja

w Karczmie okaże się wyjątkowo miłą chwilą. Zapraszamy do naszego stylowego lokalu, gdzie czeka na Państwa nie tylko wyśmienite jedzenie, ale też wyszukana, nastrojowa muzyka i niepowtarzalny klimat.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem gastronomicznym, zaś nasi pracownicy to osoby wysoce wykwalifikowane

i doświadczone w przygotowaniu, organizacji imprez okolicznościowych, spotkań rodzinnych, imprez dla placówek edukacyjnych, firm. Obsługujemy z powodzeniem wycieczki, delegacje, oferujemy catering na najwyższym poziomie. Organizowaliśmy ponad to wigilie firmowe dla licznych przedsiębiorstw z Rzeszowa i województwa podkarpackiego. Powodem do dumy i zadowolenia są dla nas pochlebne słowa naszych Klientów, która są dla nas najlepszym wyznacznikiem jakości naszej oferty.

Sala mieści 300 osób, z podestem dla okrkiestry, stylowymi kominkami, dostępem do bezprzewodowego Internetu. Doskonale spełnia funkcję sali konferencyjnej wraz z wyposażeniem. Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę na życzenie Klientów wg. ich sugestii. Dajemy gwarancję najwyższej jakości.

 


Karczma czynna codziennie od 11.00 - 20.00 lub do ostatniego klienta.

 

W każdą niedzielę zapraszamy od 10.00.

 


Zapewniamy niezwykle ciekawą i smaczną podróż po regionalnej kuchni Podkarpacia!