Siedlisko Janczar Pstrągowa - Ośrodek jeździecki

Ferie w stadninie

Ferie to wyjątkowy czas, idealny na odpoczynek. Nie warto spędzać ich w domu - warto za to wybrać aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Proponujemy Ferie w stadninie. Jeżeli więc chcesz spędzić atrakcyjne ferie w Rzeszowie - nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty. Organizujemy atrakcyjne zimowisko w Rzeszowie, zorganizowane kompleksowo. Zapewniamy najwyższy komfort pobytu, organizację czasu wolnego oraz opiekę wychowawców. Uczymy jazdy konnej od podstaw. Zapraszamy na zimowisko zarówno osoby, które jeszcze nigdy nie próbowały swoich sił w jeździe konnej, jak również te, które znają już ten sport. Organizujemy również szereg atrakcji - gry i zabawy. Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie oraz smaczne posiłki. Wszystko to dostępne w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Ferie w stadninie - założenia organizacyjne

 

1.Turnus zimowiska trwa zwykle 7 dni. Rozpoczyna się w niedzielę od godziny 16.00 , a kończy w sobotę obiadem o godz.13.00.


2. Wszyscy uczestnicy podzieleni będą na grupy, w zależności od tego, jakie umiejętności posiadają. Wyróżniamy trzy grupy:

A - grupa początkująca - nauka czyszczenia, kiełznania, siodłania oraz jazdy od podstaw na lonży oraz w zastępie(co najmniej 8 jazd po 30 minut) B - grupa średnio zaawansowana - doskonalenie dosiadu, ćwiczenia na drążkach, wyjazdy w teren (co najmniej 8 jazd po 45 minut C- grupa zaawansowana (co najmniej 8 jazd po 45 minut)- doskonalenie dosiadu, ćwiczenia na drążkach, nauka podstaw ujeżdżenia skokowego , zastrzeżenie (grupa będzie zorganizowana po wstępnej weryfikacji) .


3. W zależności od warunków atmosferycznych, jazdy odbywają się w pełnowymiarowej, oświetlonej hali bądź w terenie.

 

4. Każdy turnus kończy się pasowaniem na jeźdźca ,a także zawodami z nagrodami.


5. Oprócz nauki jazdy konnej uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną, a także spędzą mile czas podczas gier i zabaw, które odbywają się w świetlicy lub na świeżym powietrzu.


6. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą:

- strój jeździecki (obcisłe spodnie typu bryczesy lub legginsy, rękawiczki skórzane z pięcioma palcami, lub specjalnie gumowane, buty skórzane, wysokie usztywniające kostkę z płaską podeszwą, ewentualnie własny kask
- wygodne koszulki bawełniane, ciepłą odzież i cały ekwipunek typowy na zimowisko,

- legitymację szkolną.

 

 6. Uczestnikom zimowiska zapewniamy:

- opiekę wychowawcy przez całą dobę, - lekcje jazdy konnej oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów,- min. 8  jazd konnych;- niewielkie grupy treningowe;

- ciekawy program zajęć poza zajęciami hippicznymi (gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, zawody sportowe, wieczorne dyskoteki i ogniska, karaoke, itp.);

- w zależności od aury kulig lub przejażdżka bryczką;

- nieograniczona możliwość wykorzystywania obiektów i urządzeń sportowych na terenie ośrodka;

- ubezpieczenie NW;

-zakwaterowanie w wysokim standardzie - pokoje z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym dostępem do Internetu;

- cztery posiłki dziennie;

- atrakcyjne zagospodarowanie wolnego czasu;

- REJESTRACJA W BAZIE WYPOCZYNKU MEN.

 

Termin:

I Turnus: 10 - 16.02.2019 r.

 

 Cena: 1100 zł/os.

 

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ ORAZ WPŁATY CAŁEJ KWOTY ZA POBYT W WYSOKOŚCI 1100 ZŁ NA KONTO BANKOWE :

PPUH POLOX S. C. S.GĄTARSKI S.STEC 38-121 PSTRĄGOWA 815 NR KONTA BSBank 13 8642 1126 2012 1129 0409 0001

PONADTO PROSIMY O WYPEŁNIENIE KARTY ZGŁOSZENIA I PRZESŁANIE JEJ NA ADRES: SiedliskoJanczar 38-121 Pstrągowa 815 z dopiskiem: „zimowisko”

DO KARTY ZGŁOSZENIA NALEŻY DOŁĄCZYĆ OŚWIADCZENIE RODZICA LUB OPIEKUNA O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH DO NAUKI JAZDY KONNEJ.

 

 

Organizator w terminie do dwóch tygodni przed turnusem, zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku nieuzbierania minimalnej liczby uczestników.