Strona główna > Blog >

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Sezon zimowy trwa w pełni, dlatego warto skorzystać z atrakcji, które nam oferuje. Zimę od lat kojarzymy ze śnieżnobiałym śniegiem, czystym niebem oraz mroźną temperaturą - jest to czas, w którym możemy oddać się zimowemu szaleństwu, zjeżdżając z górek na saniach, workach z sianem lub specjalnych podkładkach, a także lepiąc bałwany i ogólnie cieszą się swoim towarzystwem. Zimowy wypoczynek jest nie tylko niesamowitą frajdą dla dzieci, ale również dla dorosłych, niezależnie od wieku każdy znajdzie w zimie coś, co odpowiada jego gustom. Jakie zimowe atrakcje oferuje ośrodek wypoczynkowy Siedlisko Janczar na Pstrągowej?

 

Kuligi dla najmłodszych


Siedlisko Janczar oferuje możliwość skorzystania z przejażdżki kuligiem po malowniczej okolicy w miejscowości Pstrągowa. Podczas jazdy kuligiem można zapomnieć o codziennym zmartwieniach i cieszyć się chwilą oglądając przepiękne krajobrazy stworzone przez zachwycającą naturę. Kuligi w Siedlisku Janczar są bardzo dobrze zorganizowane, dzięki czemu nawet większa grupa chętnych do przejażdżki nie jest problemem, co jest szczególnie ważne, gdy z usługi chcą skorzystać grupy szkolne czy wycieczki. Podczas przejażdżki kuligiem zabawa jest gwarantowana, a osoby w niej uczestniczące mogą swobodnie się ze sobą integrować. Obecnie organizowane są kuligi dla dzieci przedszkolnych, a także dla dzieci klas 1-3 szkół podstawowych. Z biurem można się kontaktować w sposób telefoniczny lub mailowy w celu umówienia przejażdżki kuligiem. Z pewnością przejażdżka kuligiem zostanie w pamięci najmłodszych na długi czas, ponieważ sanie są ciągnięte przez przepiękne konie ze stadniny Siedliska Janczar. Przyjemna przejażdżka jest gwarancją wypoczynku na świeżym powietrzu, a także możliwością spędzenia miłego czasu w towarzystwie przyjaciół. Kulig jest ciekawym pomysłem na aktywy wypoczynek w sezonie zimowym!

 

SPA dla dwojga


Dużą popularnością w sezonie zimowym cieszy się strefa SPA pod chmurką zlokalizowane na terenie ośrodka wypoczynkowego Siedlisko Janczar. Długie wieczory są świetnym czasem do ucieczki od codziennych problemów i zmartwień, a także do spędzenia czasu razem w niepowtarzalnej i romantycznej atmosferze. Jedną z wielu atrakcji Siedliska Janczar jest mini SPA, które oferuje możliwość maksymalnego wypoczynku po ciężkim dniu. W strefie basenów i jacuzzi można spędzić czas nie tylko z rodziną, ale również z przyjaciółmi. Z pewnością zachwyceni naszą ofertą będą miłośnicy kąpieli parowych, ponieważ w małym SPA dostępna jest sauna fińska sucha oraz jacuzzi z hydromasażem opalane drewnem. SPA znajduje się w otoczeniu natury, dzięki czemu wyciszysz się i nabierzesz energii na nowy dzień. Mini SPA Siedliska Janczar pozwoli Ci uciec na kilka chwil od codziennych obowiązków lub udać się na dłuższy relaks, a to wszystko tuż na wyciągnięcie ręki w okolicy Rzeszowa.

Najnowsze wpisy

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Zobacz również

Wesele w stylu biesiadnym

Wesele w stylu biesiadnym

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej