Strona główna > Blog >

Wesele w stylu biesiadnym

Wesele w stylu biesiadnym

Wesele w stylu biesiadnym

Dzień ślubu i wesela to dla Pary Młodej okazja do zorganizowania niezapomnianego wydarzenia, które będzie odzwierciedlało ich gust estetyczny oraz łączącą ich osobowość. Organizacja wspomnianej uroczystości jest związana przede wszystkim z koniecznością wybrania motywu przewodniego, czyli stylistyki, w której stworzone zostanie przyjęcie — w wybranym dekorze ozdobiona zostanie sala weselna, wydrukowane będą zaproszenia ślubne, a także suknia ślubna, garnitur czy bukiet ślubny. W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszą się wesela w stylu biesiadnym, który funkcjonuje również pod nazwą stylu rustykalnego. Czym jest styl biesiadny? To przede wszystkim powrót do natury, związany jest z kulturą wsi oraz jej mieszkańców. W urządzaniu wesela w stylu biesiadnym ważne jest zadbanie o minimalizm, wprowadzenie elementów drewnianych, które specjalnie postarzono. Oczywiście, oprócz wspomnianych tematów niezwykle ważną rolę odgrywają polne kwiaty i natura, dlatego częstymi dodatkami są sznurki jutowe, koszyki wiklinowe, a także suszone kwiaty.

Powrót do prostoty

Idealnym miejscem na zorganizowanie wesele w stylistyce biesiadnej jest Siedlisko Janczar — lokal na terenie województwa podkarpackiego, który jest wykonawcą przyjęć weselnych utrzymanych w dekorze boho lub romantycznym. Na terenie Siedliska Janczar na Pstrągowej do dyspozycji narzeczonych jest pojemna karczma (mieszcząca nawet 300 osób) oraz chata weselna (do 200 osób). Sala weselna zachwyca prezentowaną elegancją, a także stworzonym klimatem, dzięki któremu atmosfera na przyjęciu będzie wręcz niezapomniana. Organizacja wesela Strzyżów przed pracowników nie tylko spełni oczekiwania przyszłych Państwa Młodych, ale również pozytywnie ich zaskoczy dopracowaniem nawet najmniejszych szczegółów. Przyjęcie weselne powinno pozostać w pamięci jego uczestników na całe życie, dlatego jest ono urządzane z precyzją oraz wyczuciem dobrego smaku. Sala weselna otoczona jest niezwykle malowniczym terenem, który będzie sprzyjał ponadczasowej sesji zdjęciowej. Drugim miejscem do organizacji niezapomnianego wesela jest chata weselna, której okrągła konstrukcja doskonale komponuje się z dekorem biesiadnym — przestrzeń znana jest z nietuzinkowych dekoracji, smacznej i obfitej kuchni, jak również życzliwego podejścia personelu do gości.

Rustykalne inspiracje

Dekoracja sali weselnej w stylu rustykalnym związana jest przede wszystkim z wyborem odpowiednich dodatków — ciekawym rozwiązaniem jest poustawianie plastrów drewna na stołach, w które będą powbijane winietki, jak również aranżacja wnętrza przy pomocy postarzanych mebli i wprowadzenie odpowiedniego klimatu poprzez ustawienie lampionów lub latarni na terenie sali. Kolorystyka, która najbardziej pasuje do stylu biesiadnego to połączenie zieleni, bieli, ecru, dekorów drewna, a także wstawki szarości — powinna ona przywodzić na myśl akcenty natury. Dwie sale dostępne w Siedlisku Janczar są jednymi z niewielu na terenie Podkarpacia, których biesiadny charakter zachwyca detalami oraz poziomem organizacji przyjęcia, a także wiejskim jadłem.

Najnowsze wpisy

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

Zobacz również

Najlepsze miejsce na wesele na Podkarpaciu - Siedlisko Janczar

Najlepsze miejsce na wesele na Podkarpaciu - Siedlisko Janczar

Lokal na osiemnastkę w okolicach Rzeszowa

Lokal na osiemnastkę w okolicach Rzeszowa