Strona główna > Blog >

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks po całym tygodniu pracy i obowiązków jest bardzo ważny. Warto więc pomyśleć o sobie i zadbać o odprężenie podczas weekendu lub w dowolny dzień, w którym znajdziemy choćby godzinę czasu wolnego. Miejscem, w którym można świetnie się zregenerować jest strefa SPA. I nie trzeba wcale jechać daleko, aby skorzystać z profesjonalnej sauny i zrelaksować się w jacuzzi. Strefa Jacuzzi&Saun znajduje w Siedlisku Janczar w Pstrągowej.

Przyjemne odprężenie i korzyści dla zdrowia

Aby na co dzień podołać wszystkim zadaniom i podejmować wyzwania z nowa energią, bardzo ważna jest odpowiednia regeneracja. Każdy ma swój własny sposób na wypoczynek – niektórzy po prostu zamykają się w domu i porządnie wysypiają, inni wychodzą z przyjaciółmi, a jeszcze inni stawiają na aktywny wypoczynek, który dodaje im siły i energii. Jeśli mowa o odprężeniu ciała, jak i umysłu, to jednym z polecanych sposobów jest skorzystanie ze strefy SPA. Znajduje się w niej przede wszystkim sauna oraz jacuzzi, które pomagają się rozluźnić i zregenerować.

Sauna wpływa pozytywnie na krążenie, oczyszcza skórę, odpręża oraz hartuje organizm. Korzystanie z niej wpływa pozytywnie na zdrowie, jak i urodę. Pozawala zredukować zmęczenie i rozluźnia ciało. Nie tylko wpływa na relaks, ale też ogólną kondycję organizmu, detoksykuje oraz uodparnia na choroby. Jacuzzi także wykazuje prozdrowotne właściwości dzięki systemowi hydromasażu. To świetny sposób na wyciszenie i relaks. Ciepła woda oraz wodny masaż ciała uwalniają od napięć, rozluźniają, a także są nieocenione w przypadku bólów pleców i nóg, bólów głowy, kontuzji czy niektórych chorób. Po kąpielach w jacuzzi skóra staje się miękka i sprężysta, a ciało naturalnie ujędrnione. Warto więc korzystać z sauny i jacuzzi regularnie – wówczas osiągniemy najlepsze efekty.

Strefa SPA w Siedlisku Janczar

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy Strefę Jacuzzi&Saun w Siedlisku Janczar, w której znajduje się właśnie sauna sucha oraz jacuzzi. Została ona umieszczona na zewnątrz, która jest dyspozycyjna zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Zdecydowanie podczas relaksu będą Państwu towarzyszyć piękne okoliczności przyrody, między innymi zieleń, śpiew ptaków, który sprzyja rozluźnieniu oraz wyciszeniu. Zapraszamy do naszej suchej sauny fińskiej oraz jacuzzi z hydromasażem w formie bali, które znajdują się na świeżym powietrzu.

Można nie tylko przyjemnie spędzić w nich czas, ale również zregenerować siły w otoczeniu przyrody. Na zewnątrz do dyspozycji naszych gości znajdują się także Strefa Basenowa, z dwoma basenami o głębokości 120 cm i 95cm. Nasz ośrodek znajduje się w Pstrągowej, niedaleko Rzeszowa i Strzyżowa. Łatwo do nas dojechać również z innych miejscowości.


Serdecznie zapraszamy do strefy SPA oraz Strefy Basenowej, które pomogą Państwu efektywnie wypocząć i zapomnieć na chwilę o codzienności. Przed przybyciem prosimy o dokonanie rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Najnowsze wpisy

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Zobacz również

Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa

Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar